Zakup akcesoriów fryzjerskich

Nowoczesne wyposażenie salonu fryzjerskiego

Ewelina Tomaszewska
lut 5 2017

wystrój salonu

Każdy człowiek ma inny gust i inne upodobania. W związku z tym każdy chce urządzić swój dom tak, by miał on styl dopasowany do indywidualnych oczekiwań. Takie tendencje widoczne są także w przypadku salonu fryzjerskiego. Dlatego dzisiejszy artykuł właśnie zostanie poświęcony stylizacji wyposażenia salonu fryzjerskiego.

Modna nowoczesność

Kult nowoczesności widoczny jest w wielu elementach naszego codziennego życia. Zauważalny był również, gdy chodzi o projektowanie wnętrz w salonach fryzjerskich. Dlatego właśnie dla stylistów, którzy chcą dobrze urządzić swój salon mamy kilka interesujących podpowiedzi, które mogą przypaść do gustu.modny salon fryzjerski

Nowoczesny salon fryzjerski

Praktycznie każdy stylista, który ma swój salon słyszał o firmie Ayala, która to zajmuje się przygotowywaniem mebli właśnie pod kątem salonów fryzjerskich. Tak się składa, że między innymi seria mebli Quadro jest ciekawą propozycją. Na początek można mówić o fotelu z tej kolekcji, który oparty jest o pompę hydrauliczną, która cechuje się masywnym kształtem. Fotel jest wykonywany w nowoczesnym stylu i dzięki temu doskonale sprawdzać się będzie we wnętrzach nowoczesnych. Specjalny otwór w siedzisku w dużym stopniu będzie nam ułatwiał czyszczenie fotela. Razem z fotelem dobrze mieć także elegancką konsoletę fryzjerską, która będzie również poprawiać komfort klientów i ma przygotowany specjalny chromowany podnóżek. Dodatkowo będzie również możliwość na indywidualne życzenie montować specjalne dodatkowe podświetlenie. Konsoleta jest dostępna w kolorze białym albo czarnym. Ważnym elementem jest także myjnia, którą będzie można potraktować jako uzupełnienie całej kolekcji. Myjnia to wygodny element dla klientów i stylistów, dlatego ważne będzie między innymi to, że jest ona wykonana również z dobrego jakościowo materiału.

Wystrój salonu i dobór odpowiednich sprzętów

Bez wątpienia marka Ayala należy do czołowych producentów profesjonalnych mebli fryzjerskich, które spotkać można między innymi w najbardziej ekskluzywnych i renomowanych salonach na świecie. Co najważniejsze dostępne są one dla każdego, dlatego właśnie nie ma co zwlekać, ale już dziś można się na tą propozycję zdecydować i wyposażyć tymi meblami właśnie swój salon fryzjerski. Dzięki temu będziecie mieli rzeczywiście wnętrze, które będzie w 100% doskonałe.

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *