Zakup akcesoriów fryzjerskich

Wahl uruchamia Team Talk: Live, aby pomóc wspierać branżę fryzjerską

Natalia Czerniak
maj 4 2022

Wahl (UK) uruchamia Team Talk: Live with WAHL, aby wesprzeć branżę fryzjerską i barberską, skupiając się na zespołach i osobach stojących za salonami i sklepami.

Inicjatywa ta oferuje salonom i sklepom bezpłatną, 1-godzinną, dedykowaną i spersonalizowaną sesję, podczas której będą mogły nawiązać kontakt ze sobą oraz z ekspertem branżowym z Zespołu Edukacyjno-Artystycznego Wahl UK. Jest to okazja do zadawania pytań na temat branży, technik strzyżenia, poznania produktów lub uzyskania porad dotyczących budowania biznesu i zespołu. Co najważniejsze, jest to szansa na zmotywowanie Twojego zespołu i ponowne nawiązanie kontaktu ze sobą.

"Ideą Team Talk jest dla mnie i zespołu firmy Wahl spotkanie się ze wszystkimi wspaniałymi fryzjerami i barberami w tym trudnym czasie Lockdown. Celem jest podzielenie się pewną wiedzą, wywołanie uśmiechu i poczucie zjednoczenia razem!" Simon Shaw, globalny dyrektor artystyczny firmy Wahl. Zregeneruj siły, skoncentruj się i nawiąż ponownie kontakt ze swoim zespołem.

Co zyskasz dzięki Team Talk?

- Każda sesja będzie dostosowana do Twojego zespołu i całkowicie osobista.

- Stanowi okazję do zmotywowania zespołu, przywrócenia energii i dobrego samopoczucia w przyszłości.

- Bezpłatne porady i szkolenia od ekspertów branżowych w zakresie strzyżenia i technik, konserwacji narzędzi, spostrzeżeń na temat branży i usprawnień biznesowych.

Jak się zgłosić?

Aby dowiedzieć się więcej i zgłosić swój udział w Team Talk Live z firmą Wahl, odwiedź stronę wahl.co.uk.

Czytaj dalej

Zgłoszenia do konkursu Modern Barber Awards 2021 są otwarte

Nowy wirtualny sklep cash and carry rusza

Zapytaj Pana Millsa: Jak mogę rekrutować świetnych pracowników?

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *