Zakup akcesoriów fryzjerskich

Wahl British Barber of the Year 2016

Natalia Czerniak
kwi 5 2022

Brytyjscy barberzy mają możliwość zaprezentowania swojego talentu, indywidualności i kreatywności oraz rywalizacji o tytuł Brytyjskiego Fryzjera Roku 2016 firmy Wahl, podobnie jak w zeszłym roku Jamie Dunning z Savills Barbers. Aby wziąć udział w konkursie, fryzjerzy muszą przesłać pocztą elektroniczną od trzech do sześciu zdjęć, na których zaprezentują swoje umiejętności techniczne, wizjonerski talent i pokażą współczesne trendy w barberingu. To jest Twoja szansa, aby zaprezentować swoją pracę i zostać zauważonym. Zwycięzca konkursu Wahl British Barber of the Year otrzyma wspaniałe trofeum oraz produkty firmy Wahl o wartości 500 funtów. Firma Wahl ogłosi zwycięzcę konkursu Wahl British Barber of the Year na scenie podczas Salon International 2016 w niedzielę 16 października 2016 roku.

Jak zgłosić się do konkursu:
Wyślij nam trzy do sześciu zdjęć, które pokazują Twoją techniczną doskonałość, kreatywność i pokazują aktualne trendy w barberingu.
Podaj krótką biografię swojego doświadczenia, w tym gdzie pracowałeś i dlaczego uważasz, że masz to, czego potrzeba, aby zostać koronowanym Brytyjskim Fryzjerem Roku Wahl (maksymalnie 100 słów).)
Adres e-mail: bboy@wahl.co.uk


Zasady i warunki konkursu

Ten konkurs jest otwarty tylko dla uczestników z Wielkiej Brytanii i Irlandii. Kolekcje muszą składać się z minimum trzech zdjęć, a maksymalnie z sześciu. Zdjęcia nie mogą być opublikowane w żadnej innej publikacji. Stylizacje muszą być stworzone przy użyciu produktów firmy Wahl. Zdjęcia muszą być dostępne w wysokiej rozdzielczości co najmniej 300 dpi, ale mogą być mniejsze w przypadku zgłoszenia pocztą elektroniczną. Zgłaszając swoje zdjęcia, zezwalasz firmie Wahl na wykorzystanie ich do celów promocyjnych. Zgłoszone zdjęcia muszą przedstawiać cięcia, które są Twoją własną pracą. Decyzja sędziego jest ostateczna. Nie ma alternatywnej nagrody pieniężnej. Musisz być dostępny, aby uczestniczyć w finale w Salon International w niedzielę października 2016 r. Termin zgłoszeń upływa23 września 2016 r.

Delegat Roku firmy Wahl

W tym roku firma Wahl będzie świętować ciągłe doskonalenie i edukację poprzez ukoronowanie jednego delegata jako Delegata Roku firmy Wahl. Aby wziąć udział w konkursie, należy wziąć udział w kursie Akademii Wahl i po prostu poinformować prowadzącego kurs o chęci wzięcia udziału w konkursie na początku kursu.

Wahl Barber Shop of the year

Simon będzie odwiedzał barber shopy podczas swoich podróży po kraju, oceniając je nie tylko pod względem jakości strzyżenia, ale także wystroju wnętrza, wykorzystania przestrzeni, obsługi klienta i komfortu, by wymienić tylko kilka z nich. Do tej nagrody można zgłaszać się wyłącznie na zaproszenie, ale dlaczego nie umieścić swojego salonu na mapie podróży Simona, oznaczając swój salon na Twitterze @wahlacademy i umieszczając tam swoje zdjęcia.

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *