Zakup akcesoriów fryzjerskich

Stwórz swój własny sklep internetowy, sprzedawaj produkty i zwiększaj sprzedaż detaliczną dzięki Fresha Store!

Ewelina Tomaszewska
maj 1 2022

Fresha, najlepszy na świecie darmowy program do umawiania wizyt dla fryzjerów i profesjonalistów w dziedzinie pielęgnacji męskiej urody, wprowadza teraz nowy potencjał sprzedaży detalicznej online, uruchamiając Fresha Store. Ta zupełnie nowa funkcja, dostępna już teraz w ramach platformy Fresha, daje fryzjerom i ich klientom nowe możliwości robienia zakupów online, dzięki czemu mogą oni kupować i używać swoich ulubionych profesjonalnych produktów pielęgnacyjnych w domu, pomiędzy kolejnymi wizytami.

Ponad 60 000 fryzjerów, salonów fryzjerskich, salonów kosmetycznych i odnowy biologicznej oraz 200 000 profesjonalistów zarządza swoimi wizytami, promuje swoje usługi i chroni swoje dochody za pomocą platformy Fresha. Teraz partnerzy mogą utworzyć sklep internetowy, promować i sprzedawać produkty oraz pobierać płatności - wszystko to z poziomu platformy Fresha:

- zrobić wrażenie na klientach dzięki profesjonalnie zaprojektowanemu sklepowi

- Oferować klientom opcje dostawy lub odbioru

- Zbierać płatności online dzięki Fresha Payment Processing.

Łatwo i szybko stwórz swój sklep internetowy we Fresha!

Fresha sprawiła, że tworzenie własnego sklepu internetowego jest tak proste i intuicyjne, że nawet fryzjerzy o ograniczonych umiejętnościach technicznych mogą go uruchomić w ciągu kilku minut!

"Wystarczy kilka kliknięć, aby spersonalizować swój sklep, dodając logo, nazwę i opis sklepu, a nawet linki społecznościowe, dzięki czemu wszyscy Twoi klienci będą wiedzieć, że teraz sprzedajesz w Internecie profesjonalne produkty pielęgnacyjne" - mówi Nick Miller, współzałożyciel firmy Fresha.

Dodawanie produktów do sklepu internetowego również nie może być łatwiejsze. Firma Fresha, znana wcześniej jako Shedul, zaleca robienie wysokiej jakości zdjęć, aby jak najlepiej zaprezentować swoje produkty, i oferuje pomoc w postaci specjalnego bloga, który pomoże Ci zrobić naprawdę piękne zdjęcia produktów.

Czas poinformować klientów o swoim nowym sklepie!

Po skonfigurowaniu sklepu wygenerowany zostanie unikalny link do sklepu. Używając tego linku na swojej stronie internetowej, w mediach społecznościowych oraz w e-mailach marketingowych i wiadomościach tekstowych dostępnych na platformie Fresha, łatwo poinformujesz swoich klientów o nowym sklepie.

Dzięki dostępnym opcjom dostawy i odbioru, fryzjerzy mogą zaoferować klientom możliwość odebrania zakupionych produktów w salonie, zarezerwowania ich na następną wizytę lub wysłania ich bezpośrednio na adres domowy klienta lub do jego miejsca pracy.

Łatwe płatności online, bezstykowe i z góry

Aby zapewnić płynne i bezproblemowe płatności w Twoim sklepie internetowym, idealnym sposobem na zbieranie płatności online jest Fresha Payment Processing. Po pierwsze, salony fryzjerskie otrzymują pieniądze z góry, oczywiście również bezdotykowo. A jeśli z jakiegoś powodu konieczny jest zwrot pieniędzy za zakupy dokonane w Twoim sklepie internetowym, można to łatwo zrobić za pomocą jednego przycisku.

Po aktywacji Fresha pobiera opłatę transakcyjną w wysokości 1,29% + 20p, więc partnerzy płacą tylko za sprzedaż produktów.

William Zeqiri, dyrektor generalny i założyciel firmy Fresha: "Potencjał internetowego handlu detalicznego w branży fryzjerskiej jest ogromny, a wiele osób jeszcze go nie wykorzystało. Fresha Store to duży krok we właściwym kierunku, ponieważ ułatwiliśmy tworzenie sklepów w ramach Fresha. Jako część naszego zestawu funkcji oznacza to, że nasi partnerzy mają wszystko w jednym miejscu, co upraszcza również ich życie biznesowe. Ich klienci czują się komfortowo, robiąc zakupy w sieci u innych sprzedawców detalicznych i w firmach zajmujących się handlem elektronicznym, a wraz ze zmieniającymi się trendami zakupowymi stało się to ważną częścią naszego życia. Salony fryzjerskie i salony pielęgnacji męskiej muszą być częścią tej transformacji, a teraz mają taką możliwość."

Dołącz do oprogramowania do planowania wizyt online Fresha i załóż swój sklep internetowy BEZPŁATNIE już dziś na stronie https://www.fresha.com/for-business.

To jest post sponsorowany we współpracy z firmą Fresha.

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *