Zakup akcesoriów fryzjerskich

Wyposażenie salonu fryzjerskiego

Wiktoria Stawarz
lut 17 2017

wyposażenie salonu fryzjerskiego

Wyposażenie salonu fryzjerskiego

Dobre wyposażenie salonu fryzjerskiego to po prostu funkcjonalne i estetyczne meble oraz szeroka gama specjalistycznego sprzętu i akcesoriów bezpośrednio wykorzystywanych przy strzyżeniu oraz stylizacji różnego rodzaju włosów. Półki salonu kosmetycznego powinny uginać się pod ciężarem środków do pielęgnacji i koloryzacji włosów oraz do ich stylizacji, a jeśli chodzi o sprzęt duży, powinien na nas czekać fotel z podnóżkiem, myjnia, konsoleta otoczona lustrami oraz różnego rodzaju drobne pomoce fryzjerskie dostępne zaraz pod ręką.

Meble do salonu fryzjerskiego

Po skompletowaniu wszystkich podstawowych mebli trzeba zabrać się za sprzęt wykorzystywany w codziennej pracy. Trzeba zawsze stawiać na sprzęt niezawodny, który pod warunkiem odpowiedniej pielęgnacji będzie z nami długie lata. Klienci doceniają inwestycje dobry sprzęt i akcesoria, lubią nimi pracować pracownicy, a do tego jest to inwestycja, która zawsze się po czasie zwraca także pod względem czysto finansowym.

sprzęt fryzjerski

Dobry sprzęt fryzjerski

Inwestowanie w sprzęt fryzjerski trzeba zaczynać od podstaw i zawsze na pierwszym miejscu stawiać jakość. Kiedy będziemy kupować suszarki do włosów, postawimy na urządzenia mocne, ale jednocześnie posiadające możliwie ciche silniki. Warto wybierać takie suszarki, które mają mechanizm jonizacji powietrza, zimny nawiew oraz możliwość regulacji temperatury oraz siły strumienia powietrza. W warunkach profesjonalnych dyfuzor i koncentrator powietrza to elementy niezbędne.

Nie można oszczędzać także na prostownicach do włosów. Muszą mieć płytki turmalinowe lub ceramiczno-turmalinowe. Ten materiał zapobiega elektryzowaniu się pasm, dzięki czemu cała fryzura wygląda zdrowo i tym samym znacznie lepiej. Prostownice szybko się nagrzewające są w oczywisty sposób lepsze od tych nagrzewających się wolniej.

Jeśli chodzi o lokówki i falownice, trzeba wybierać opcje ceramiczne lub turmalinowe. Potrzeba będzie nam ich kilka o różnych wielkościach końcówek.

Maszynki do strzyżenia i trymery przyśpieszają pracę. Ilość nakładek na te urządzenia powinna nas satysfakcjonować.

Do dużych salonów fryzjerskich można wybrać też suszarki hełmowe stacjonarne, sauny, nawilżacze i inny „ciężki sprzęt”.

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *