Zakup akcesoriów fryzjerskich

Te obrazy zabierają szkockich i irlandzkich fryzjerów aż do USA!

Ewelina Tomaszewska
lut 12 2022

W zeszłym miesiącu MB dołączył do finalistów konkursu American Crew All-Star Challenge w Wielkiej Brytanii i Irlandii i świętował z ostatecznymi zwycięzcami... Gemma Willock-Smith z Glasgow w Wielkiej Brytanii i Chris O'Riordan z ST4men w Irlandii. Te dwie utalentowane fryzjerki zakwalifikowały się do światowych finałów i już za kilka tygodni wyruszą do USA, gdzie czeka ich niezapomniane przeżycie. Finały odbędą się w Nowym Jorku 19 maja.. Wydarzenie to jest również poświęcone 25-leciu American Crew.th Rocznicy American Crew i z pewnością będzie pełne niespodzianek dzięki współpracy z najbardziej ekscytującą dotychczas marką Crew, Harley Davidson. Gemma i Chris dołączą do 13 innych zawodników z całego świata i przez tydzień będą przeżywać niesamowite przygody, w tym profesjonalną sesję zdjęciową z założycielem American Crew, Davidem Raccuglią, której punktem kulminacyjnym będzie finałowa prezentacja.

Ostateczna stylizacja Gemmy w konkursie w Wielkiej Brytanii zatrzymała uwagę sędziów, więc jak jej się to udało? "Mój ostateczny look został stworzony przy użyciu lustra. Jestem wielką zwolenniczką korzystania z lustra, aby udoskonalać swoje kreacje. To tak, jakbym widziała je przez obiektyw swojego aparatu. Użyłam lustra do zabawy z kształtem włosów mojego modela i jego spojrzeniem, aby stworzyć intensywny obraz, który mój fotograf Paul Montgomery doskonale uchwycił." Gemma najbardziej cieszy się na współpracę z najlepszymi profesjonalistami fryzjerstwa z całego świata i spotkanie z Davidem. Podsumowuje: "Bycie brytyjską zwyciężczynią było spełnieniem jej marzeń, a bycie finalistką na całym świecie jest czymś zupełnie surrealistycznym."

Chris zdecydował się na fryzurę inspirowaną stylem amerykańskim i mówi: "Chciałem nadać fryzurze strukturę i siłę dzięki mocnym, ostrym liniom, a jednocześnie nadać objętości i tekstury na czubku głowy. Skupiłem się na stworzeniu fryzury, z której byłem zadowolony, ponieważ sam jestem swoim najgorszym krytykiem, a potem miałem nadzieję, że sędziowie się ze mną zgodzą. To niesamowite być zwycięzcą krajowym dwa lata z rzędu, zwłaszcza przy takiej jakości prac, jakie zostały zgłoszone. Nie udało mi się dostać do Finałów Globalnych w zeszłym roku i to dało mi głód i trochę więcej doświadczenia, aby pójść o krok dalej w tym roku." Chris nie może się doczekać całego doświadczenia, a zwłaszcza stworzenia obrazu, który sfotografuje David. Mówi: "To będzie podróż życia, a jakie jest lepsze miejsce na jej odbycie niż Nowy Jork?". Zwycięzca odbierze tytuł, $10,000 i tonę międzynarodowej prasy!

Śledź Gemmę @gws_barber, Chrisa @chrisoriordanhair i @americancrewuk, aby zobaczyć, jak radzą sobie w Wielkim Jabłku.

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *