Przewodnik po akcesoriach fryzjerskich

Nowe uprawnienia dla pól własnych: zwiększone bezpieczeństwo

Wiktoria Stawarz
lut 4 2023

  1. Strona główna
  2. Blog AgendaPro
  3. Nowe uprawnienia dla pól niestandardowych: więcej ...

AgendaPro pozwala teraz kontrolować, kto może przeglądać, dodawać lub modyfikować pola własne w profilach klientów.

Na stronie pola własne to dodatkowe, spersonalizowane dane, które można dodać do profilu klienta.. W ten sposób poufność informacji, bezpieczeństwo informacji i zamówienia będą kontrolowane bezpośrednio dla każdego pola utworzonego na Twoim koncie.

Rozumiemy, że każda firma ma inne potrzeby, a dzięki polom niestandardowym każda firma może przechowywać więcej istotnych informacji o swoich klientach, aby lepiej im służyć.

Niektóre przykłady wykorzystania pól niestandardowych to:

- Przechowywanie informacji o stanie zdrowia pacjenta. Poprzez pola własne można przechowywać dane takie jak m.in. grupa krwi, alergie, plan zdrowotny. Dane te pozwalają specjalistom na posiadanie istotnych informacji w momencie opieki nad pacjentem.

- W branży kosmetycznej pola niestandardowe mogą być wykorzystywane do rejestrowania preferencji stylistycznych i stosowania produktów konkretnych marek.

- Pola niestandardowe mogą być również przydatne do rejestrowania danych o urazach lub specjalnych ćwiczeniach, które należy wziąć pod uwagę, idealne na przykład dla ośrodków sportowych.

Opcje uprawnień dla pól niestandardowych można znaleźć w sekcji Edycja użytkownika.

Uwaga: Funkcjonalność pól własnych jest dostępna dla kont planu AgendaPro Premium i Pro.

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *