Zakup akcesoriów fryzjerskich

Wygraj skrzynię Uppercut Deluxe Gift Crate o wartości 100 zł

Wiktoria Stawarz
mar 31 2022

Kreatywność, pasja i ciężka praca to elementy składowe wspaniałej marki, a na szczęście założyciele firmy Uppercut, Luke Newman i Steve Purcell, mają je wszystkie. Australijscy przyjaciele z dzieciństwa, których łączy miłość do barberingu, surfingu i skate'u, zdobyli uznanie sporej części brytyjskiego rynku barberów. Marka wprowadziła na rynek pomadę Uppercut Deluxe Pomade w 2009 roku, po roku bezkompromisowych prac badawczo-rozwojowych prowadzonych we współpracy z długoletnimi aptekarzami, ponieważ Luke i Steve chcieli stworzyć wysokiej jakości, ponadczasowy produkt pielęgnacyjny, którego ich klienci mogliby używać przez całe życie. Wygląd marki jest inspirowany tradycyjnymi barbershopami z lat 50-tych, a nazwa? To zasługa Willy'ego 'Uppercut' O'Shea, dziadka Steve'a. Willy O'Shea był członkiem trupy bokserskiej, która w czasach Wielkiego Kryzysu jeździła po wiejskich terenach Australii. Jego motto brzmiało: "Trudny początek, czyni dobry koniec", co brzmiało bardzo trafnie! Dlatego jego pseudonim, "Uppercut", oraz wizerunek zostały uwiecznione na każdej puszce i produkcie.

Aby wygrać skrzynkę upominkową Uppercut Deluxe (na zdjęciu) wypełnioną produktami Uppercut Deluxe o wartości do 100 funtów RRP, wystarczy do 31 marca 2016 r. do godz. 17.00 przesłać na adres hmoore@uppercutdeluxe.com odpowiedź na poniższe pytanie.

Który produkt jako pierwszy został wprowadzony na rynek przez firmę Uppercut Deluxe?
Monster Hold
Deluxe Pomade
Featherweight


Warunki udziału: Konkurs przeznaczony wyłącznie dla fryzjerów z Wielkiej Brytanii. Nagroda nie podlega wymianie. Decyzja sędziego jest ostateczna. W zależności od dostępności.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.uppercutdeluxe.com.

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *