Zakup akcesoriów fryzjerskich

Moja najlepsza piątka produktów Kade Kut

Wiktoria Stawarz
lut 5 2022

Kade Kut jest wielokrotnie nagradzanym barberem i współwłaścicielem Image Barber w Bedford. Kade specjalizuje się w teksturach i wzorach afro. Kade mówi: "Właściwy produkt jest tak ważne, ponieważ kończy swoje fryzury lub twórczości artystycznej. Jeśli nie masz odpowiedniego produktu do pracy, to tak jakbyś budował dom bez dachu!". Jako utalentowany i doświadczony barber, Kade jest często proszony o współpracę z markami, ale wybiera tylko te najlepsze, te, które sprawiają, że życie barbera staje się lepsze lub łatwiejsze. MVRCK by Mitch to marka, którą Kade wybrał po tym, jak został zaproszony do udziału w brytyjskiej premierze w zeszłym roku. Kade mówi: "Od razu pokochałem te produkty i pasują one do mojego stylu barberingu. To produkt stworzony przez barberów dla barberów!". Oto najlepsza piątka Kade'a!

Numer 1 - MVRCK Original Pomade: "Daje świetne utrwalenie i teksturę włosom afro, sprawiając, że loki są zwarte i nadając im ładne, błyszczące wykończenie".

Numer 2 - MVRCK Cooling Aftershave Gel: "który daje miłe kojące wykończenie pracy maszynki".

Numer 3 - MVRCK Dry Paste: "dobra dla scissored texture i choppy look dla włosów europejskich i azjatyckich".

Numer 4 - MVRCK Grooming Spray: "świetny do stosowania przed suszeniem, podobny do sprayu solnego, ale o znacznie lepszym zapachu!".

Numer 5 - MVRCK Skin Tonic: "podobny do Bay Rum, świetnie redukuje zaczerwienienia po goleniu, pozostawiając na twarzy uczucie uzupełnienia."

MVRCK by Mitch naprawdę jest gamą stworzoną dzięki talentom i wiedzy zespołu amerykańskich barberów, a każdy produkt z tej gamy został poddany próbie w zapracowanych barbershopach.

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *