Zakup akcesoriów fryzjerskich

MVRCk przyjeżdżają na BARBERFEST!

Wiktoria Stawarz
gru 20 2021

Jesteśmy zachwyceni mogąc ogłosić, że MVRCK by Mitch będzie na pierwszym w historii BARBERFEST w poniedziałek 5 lipca w Brighton Hilton Metropole - zobacz ich na stoisku 8.

Na stoisku MVRCK marka będzie miała artystów Baldy i Kade Kut (zobacz biogramy poniżej), którzy będą demonstrować zarówno na modelach jak i manekinach, oferując wiedzę o produkcie oraz techniki strzyżenia i stylizacji. Zróżnicowani w swoich stylach fryzjerskich, uczestnicy będą mogli zapoznać się z marką MVRCK, zrozumieć, w jaki sposób sprzedaż detaliczna może stać się częścią przychodów ich firmy oraz zobaczyć kilka kreatywnych technik, które można wykorzystać w salonie / barbershopie. Na stoisku marki będą również obecni ich przyjaźni konsultanci biznesowi, którzy opowiedzą o specjalnych ofertach promocyjnych oraz o tym, w jaki sposób marka może stać się nowym źródłem przychodów w salonie, jak również do wykorzystania w salonie. MVRCK to wegańska marka firmy John Paul Mitchell Systems, która jest pionierem w dziedzinie produktów wolnych od okrucieństwa i nigdy nie testowała na zwierzętach, odkąd firma rozpoczęła działalność w 1980 roku.

Czas na konkurs!

Mamy wspaniałą inicjatywę dla uczestników: zrób sobie zdjęcie na BARBERFEST, opublikuj je w mediach społecznościowych oznaczając @MVRCKUK, śledź @MVRCKUK, odwiedź stoisko MVRCK i pokaż swój post, aby otrzymać darmowy pełnowymiarowy produkt MVRCK (Grooming Cream 150ml o wartości £15.50 RRP lub Skin Tonic 215ml o wartości £16.50 RRP). Wszystkie produkty dostępne do wyczerpania zapasów! Plus, w połączeniu z BARBERFEST, każdy kto zrobi sobie selfie pod banerem Best Barber of the Year (który będzie nosił oznaczenie MVRCK, ponieważ będzie się znajdował w Networking Lounge), otrzyma darmową próbkę MVRCK Grooming Spray 215ml o wartości £16.50 RRP. Próbki będą rozdawane w Networking Lounge, ponownie do wyczerpania zapasów.

Strzyżenie na żywo!

Baldy i Kade będą również reprezentować MVRCK na MB Inspiration Stage w poniedziałek rano, demonstrując na dwóch modelach mieszankę technik, kreatywnych i modnych stylizacji z użyciem maszynki do strzyżenia i stylizacji.Oto krótkie przypomnienie ambasadorów MVRCK...Baldy (@baldybarbers)Baldy jest jednym z wiodących brytyjskich barberów i międzynarodowych edukatorów. Jako właściciel Baldy's podróżuje po całym świecie, aby inspirować, prezentować i uczyć technik precyzyjnego strzyżenia. Jako główny europejski edukator wiodącego na świecie producenta maszynek do strzyżenia i trymerów, firmy Andis, Baldy wnosi globalną perspektywę i międzynarodowy wgląd, aby Baldy's dostarczał klientom najnowsze trendy i techniki w swoich dwóch barbershopach. Baldy ma wysoki profil medialny, dlatego też media branżowe często kontaktują się z nim w sprawie jego porad, wskazówek i doświadczenia w zakresie strzyżenia, które były prezentowane na całym świecie w magazynach, na stronach internetowych, w mediach społecznościowych oraz na scenie podczas najbardziej prestiżowych pokazów i wydarzeń.

Kade Kut (www. kadekut.co.uk/)

Fryzjer i stylista Kade Kut zaczął strzyc mężczyzn w wieku 16 lat, ucząc się swoich umiejętności i rozwijając się w kierunku specjalizacji w projektowaniu wzorów na głowie.
W 2013 roku Kade został wezwany do wykorzystania swoich umiejętności barberskich do strzyżenia jednej z największych amerykańskich gwiazd filmowych; Will Smith. Było to jedno z największych osiągnięć Kade'a i jeden z jego najdumniejszych momentów. Po 18 latach strzyżenia Kade kontynuuje rozwój w branży fryzjerskiej. Kade zdobył wiele nagród w branży barberskiej, co czyni go jednym z najlepszych barberów w Wielkiej Brytanii.

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *