Zakup akcesoriów fryzjerskich

Ogłoszono finalistów konkursu na najlepsze golenie w Wielkiej Brytanii

Ewelina Tomaszewska
sty 29 2022

Po miesiącach zmagań siedmiu wybitnie utalentowanych fryzjerów dostało się do finału na żywo Britain's Best Shave 2020! Yucel Olmezkaya (Mr Barbers), Jim Dee (Cresswell Barber Co.), Claire Cant (Claark Barbers), Anthony Komodikis (House of Thrix), Fakir Shamsaden (Bobby's Barbers), Emanuele Chiruzzi (Aveda Men Cutters Yard) i Marian Jarcu (Mojo's Barbershop) pokonali ostrą jak brzytwa konkurencję, aby zdobyć prawo do walki o prestiżowy Pas Mistrza przed publicznością na żywo w HJ Live London Excel w niedzielę 29 marca.

Aby dostać się do finału, te ogromne talenty zaimponowały sędziom swoimi umiejętnościami w wielu ścisłych dyscyplinach, takich jak przygotowanie do golenia, technika golenia, opieka nad klientem oraz zdrowie i bezpieczeństwo. W rezultacie wszyscy oni szlifują teraz swoje ostrza przed głównym wydarzeniem, które odbędzie się w niedzielę 29 marca.

Tego dnia, dwukrotnie broniący tytułu Mistrz Enver Yeshilbulut (Kings Barbers Male Grooming) dołączy do finalistów z 2020 roku, ponieważ jego celem jest zapisanie się w historii jako jedyny Mistrz, któremu udało się obronić tytuł trzy lata z rzędu. Na temat Britain's Best Shave, powiedział: "Ten konkurs jest powszechnie uważany za najbardziej prestiżową nagrodę w branży fryzjerskiej i przyciąga setki zgłoszeń każdego roku. Dzielenie pierścienia z finalistami z 2020 roku będzie ogromnym zaszczytem i jestem podekscytowany, aby zobaczyć, jak to wszystko się rozwinie."

Prowadzony przez Brytyjskie Stowarzyszenie Fryzjerów (BBA) i wspierany przez wiodącą męską markę pielęgnacyjną The Bluebeards Revenge, Britain's Best Shave jest obecnie najdłużej trwającym konkursem tego rodzaju. Bradley Wicks, Marketing Manager w The Bluebeards Revenge, podsumował znaczenie konkursu, mówiąc: "Britain's Best Shave jest o czymś więcej niż tylko o goleniu. To podsumowanie rozwoju barberingu w Wielkiej Brytanii w ciągu ostatnich kilku lat i podkreślenie wysokiego poziomu umiejętności, które można zaobserwować w tym zawodzie. Każdego roku poziom rywalizacji podnosi się, a to dzięki konkursom takim jak ten oraz oddanej pracy stowarzyszeń takich jak BBA. The Bluebeards Revenge jest bardzo dumny, że może wspierać tak kultowy konkurs, który celebruje jeden z najbardziej uznanych i szanowanych zawodów na świecie."

Gary Machin, sędzia główny konkursu, podsumował: "Jako fryzjer, właściciel firmy i edukator ekscytuje mnie na wszystkich poziomach zaangażowanie w ten fantastyczny konkurs. Jestem bardzo dumny widząc z pierwszej ręki jak to wydarzenie gromadzi najlepszych golarzy na mokro w Wielkiej Brytanii. Uczestnictwo i standard pracy są z roku na rok coraz lepsze i napawają mnie dumą, że nasza branża zmierza we właściwym kierunku, ponieważ jest w niej tak wielu pełnych pasji i utalentowanych fryzjerów. Chciałabym powiedzieć "brawo" wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w tym roku. A tym, którzy dostali się do finałów w Londynie, życzę powodzenia! Pamiętajcie, że przygotowanie jest kluczem do sukcesu - od podróży na zawody po wybrany model, wszystko może zadecydować o tym, czy zostaniecie Najlepszym Fryzjerem do Golenia na Mokro w Wielkiej Brytanii."

Powodzenia dla wszystkich finalistów.

Bilety na HJ LIVE są darmowe...wystarczy kliknąć aby się zarejestrować.

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *