Zakup akcesoriów fryzjerskich

Jak będzie wyglądał świat barberingu w 3020 roku: Część 3

Wiktoria Stawarz
lut 3 2022

Poprosiliśmy trzech fryzjerów, aby wyobrazić sobie przyszłość branży w naszym artykule 3020: A Barbering Odyssey, tutaj Myles Lewis dzieli się swoją. Spodziewajcie się dystopii rządzonej przez karaluchy, zniesienia granic płci i regulacji dla branży (oraz wzrostu nielegalnych barber shopów - westchnienie).

Ilustracje do tych stron zostały stworzone przez utalentowanego, cierpliwego i niesamowitego ilustratora Willa Marshalla. Jest on dostępny na zamówienie, więc skontaktuj się z nim poprzez e-mail: willmarshall599@gmail.com lub na jego Instagramie @MarshallArts99.

Na koniec Myles Lewis przedstawia dystopijny świat, w którym fryzury są tworzone przez drukarki 4D, pandemie są powszechne, a rzeczywistość rozszerzona rządzi.

Gotowy fryzjer pierwszy

"Witamy w post-apokalipsie! Świat jest przeludniony, a większość jego obywateli jest biedna. Teraz rządzi tylko jeden organ - Ciało Kierownicze Świata (Governing Body of the World - GBW). DollarCrypt jest globalną walutą, a wszystkie niezależne rządy upadły z powodu korupcji na wielką skalę. GBW jest wszechwiedzący i wszechmocny (przynajmniej tak mu się wydaje).

Chociaż nastąpił ruch w kierunku uregulowania fryzjerstwa, nie był on zbawcą branży, za jakiego ludzie go uważali. Otrzymujesz licencję od Globalnej Organizacji Fryzjerstwa (GOOB), ale licencja kosztuje jedną trzecią rocznej pensji fryzjera. Tak więc tylko elita może sobie pozwolić na zdobycie licencji, co czyni barbering niesprawiedliwym i niedemokratycznym.

Istnieje jednak podziemna społeczność "fryzjerów ze slumsów", którzy wykonują bardzo kreatywną pracę. Jeśli jednak klient zdecyduje się na strzyżenie na czarnym rynku, zostanie ukarany grzywną. Obywatele muszą mieć dokumenty potwierdzające, że ich strzyżenie jest legalne. Tak więc rynek podrabianych licencji rozkwitł. Jeśli chodzi o trendy, ludzie bardzo lubią fryzury z nadrukiem 4D, ponieważ mają trzyletnią gwarancję stylu. Ale praktyka ta jest odrzucana, ponieważ tylko bogaci mogą sobie na nie pozwolić.

Talenty wyrastające ze slumsów są zaradne. Możesz umówić się z nimi za pomocą zaszyfrowanej aplikacji, do której masz dostęp przez dark hair web. Spotykają się z tobą w sekretnym miejscu, zabierają cię windą do tajemniczego podziemnego świata cięcia. Oczywiście twoje siatkówki zostaną przeskanowane, aby upewnić się, że nie masz żadnego z zabójczych wirusów, które krążą po okolicy.

Mówiąc o wirusach, pandemie są powszechne w trzecim tysiącleciu. Świat chodzi w kombinezonach ochronnych.
a ekskluzywne salony fryzjerskie przecinają ekran, który oddziela je od klientów.

Wbrew temu, co mówi się o przyszłości, nie ma tak wielu robotów, jak mogłoby się wydawać. Od czasu apokalipsy wiele rzeczy zostało odłożonych na później. Dlatego postęp technologiczny nie był tak duży jak na początku XXI wieku. W 3020 roku wszystko kręci się wokół rozszerzonej rzeczywistości, a nie sztucznej inteligencji. Wszystko odbywa się w sieci, zwłaszcza życie towarzyskie ludzi. Zamiast wychodzić "na zewnątrz", ludzie pozostają "w środku" i przesiadują na czatach online, eksplorując wirtualne światy (podróże, jak wiemy, zostały zakazane w roku 2090). Teraz rzeczywistość rozszerzona stała się rzeczywistością większości ludzi."

Czytaj dalej

3020 Odyseja fryzjerska: Part 1

3020 Odyseja fryzjerska: Część 2

Branża pamięta o Samie Wallu

Udostępnij