Zakup akcesoriów fryzjerskich

Burmistrz wpada do JG Barbers w Nottinghamshire

sty 27 2022

Burmistrz Broxtowe Borough Council, Janet Patrick, złożyła specjalną wizytę, aby podziękować fryzjerom JG Barbers z Beeston za ich ponadprzeciętne wysiłki na rzecz zabezpieczenia COVID-19.

Przed jej wizytą, lokalna rada przyszła do tradycyjnego salonu fryzjerskiego, aby podziękować im za ich wysiłki w powstrzymaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa poprzez sposób, w jaki działali w salonie fryzjerskim.

"Powiedzieli nam, że od momentu ponownego otwarcia nasz zakład wyróżniał się tym, że wykraczał poza wymagane środki", wyjaśnia Elliott Coxon, z JG Barbers.

"Teraz widniejemy w e-mailu stworzonym przez radę, który zawiera wywiad wideo z nami i kilkoma innymi małymi firmami. Został on wysłany do wszystkich mieszkańców Broxtowe oraz studentów i pracowników Uniwersytetu w Nottingham, a jego celem jest pokazanie studentom i mieszkańcom Broxtowe Council, że robienie zakupów lokalnie jest bezpieczne."

Obejrzyj wideo poniżej:

Elliott kontynuuje: "Istnieje duża przepaść między salonami fryzjerskimi, które dbają o dbanie o wszystkich, do tych nadużywających wytycznych i braku regulacji w ramach branżyY. Ale z tego, co słyszałem, wydaje się, że tak jest w całej Wielkiej Brytanii, a nie tylko w okręgu Broxtowe."

JG Barbers obsługuje szereg klientów, począwszy od studentów uniwersytetu po starszych panów, którzy przychodzą do salonu fryzjerskiego, ponieważ czują się bezpiecznie. "Stosujemy się do wszystkich wytycznych. Moim zdaniem pracujemy tak blisko klientów, jak niektórzy pracownicy NHS blisko swoich pacjentów, więc ważne jest, abyśmy nosili odpowiedni zestaw" - wyjaśnia Elliott. Kiedy MB zapytał Elliota, ile tygodniowo wydaje na środki ochrony indywidualnej, odpowiedział, że od 50 do 100 funtów, a czas poświęcony na czyszczenie wynosi od 15 do 20 godzin.

To oczywiste, że fryzjerzy JG wkładają czas, wysiłek i pieniądze w utrzymanie bezpieczeństwa COVID i wspaniale jest widzieć, że ich ciężka praca jest nagradzana.

W jaki sposób zimowy plan gospodarczy kanclerza pomoże fryzjerom

Ta marka kosmetyków pielęgnacyjnych dąży do rezygnacji z plastiku

Mentor MB Johnny Baba udziela prostych rad