Zakup akcesoriów fryzjerskich

To już oficjalne. Jarred Liddington dołącza do zespołu Andis Education.

Wiktoria Stawarz
lut 16 2022

To już oficjalne! Jarred Liddington został mianowany najnowszym edukatorem, który dołączył do Globalnego Zespołu Edukacyjnego Andis. Bezbłędne fade'y i innowacyjne kształty Jarreda wniosą jeszcze więcej świeżych pomysłów do istniejącego zespołu, w skład którego wchodzą niektóre z najbardziej utalentowanych osób z Wielkiej Brytanii i Irlandii. "Obok wiodącego europejskiego edukatora Baldy'ego, Sida Sottunga i Haydena Cassidy'ego - by wymienić tylko kilku z nich - Jarred należy do czołówki brytyjskiej, która inspiruje i kształci fryzjerów w zakresie rzemiosła z wykorzystaniem narzędzi Andis," mówi Senior Manager of Corporate Communications Bruce Bock.

W wieku zaledwie 26 lat, talent Jarreda, jego pasja do fryzjerstwa i techniczna biegłość sprawiły, że jego kariera rozwinęła się od wykwalifikowanego fryzjera do właściciela barbershopu i komentatora medialnego w ciągu zaledwie 6 lat. "Po zdobyciu kwalifikacji fryzjerskich w 2012 roku, byłem rozczarowany życiem w salonie, więc wziąłem roczną przerwę i pracowałem w fabryce", mówi Jarred. "Skupiłem się na barberingu i po wykonaniu strzyżeń dla pracowników tam zatrudnionych wiedziałem, że znalazłem swoje powołanie, więc odszedłem i w 2014 roku otworzyłem własny salon fryzjerski. To była najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjąłem!".

Jarred ma silną obecność w mediach społecznościowych i branżowych oraz super ruchliwy sklep z wyraźnym klimatem vintage meets industrial. "To marka lifestyle'owa dla nowoczesnego mężczyzny i chcę przenieść moje podejście i kreatywność na odbiorców dla Andis. Maszynki do strzyżenia, trymery i narzędzia ręczne są nieodłącznym elementem naszego rzemiosła i moim zdaniem, nie ma lepszych niż Andis. Jestem dumny, że mogę reprezentować Andis i promować ich jakość wśród fryzjerów na całym świecie."

Bruce Bock: "Jesteśmy zachwyceni, że Jarred do nas dołączył i jesteśmy podekscytowani tym, co wnosi do naszego zespołu. Edukacja jest w centrum tego, co Andis robi, ale osobowości są ważne, aby komunikować się z fryzjerami. Jarred będzie wielkim atutem."

Aby uzyskać więcej informacji na temat klipsownic Andis wystarczy kliknąć tutaj.

Udostępnij