Zakup akcesoriów fryzjerskich

WYGRAJ dzień szkoleniowy z edukatorem Andis Darenem 'Baldy' Kenny!

Natalia Czerniak
lut 28 2022

Wygraj dzień szkoleniowy z międzynarodowym edukatorem Andis - Baldy! Baldy podróżował po całym świecie, dzieląc się swoją wiedzą, mądrością i technikami, a teraz czterech szczęśliwych zwycięzców będzie miało okazję spotkać się z nim w jego salonie fryzjerskim. Andis oferuje czterem fryzjerom możliwość wzięcia udziału w specjalnie przygotowanych warsztatach dotyczących wybranych przez nich umiejętności i technik. Każdy zwycięzca zostanie również wyposażony w nową akumulatorową maszynkę do strzyżenia Andis US Pro Cordless Li. Ta sprytna maszynka do strzyżenia jest zasilana baterią litowo-jonową i wyposażona w silnik obrotowy o dużej mocy i wysokiej prędkości ostrza oraz dodatkową wygodę strzyżenia bezprzewodowego. Maszynka z łatwością wykonuje wiele cięć, gwarantując doskonałą zwrotność, wszechstronność i precyzję podczas każdego cięcia.

Aby wygrać dzień z edukatorem Andis Baldy w jego salonie fryzjerskim oraz darmową akumulatorową maszynkę do strzyżenia Andis US Pro Cordless Li, wystarczy wysłać odpowiedź na poniższe pytanie na adres andis@vividpr.co.uk do północy 31 grudnia 2016 roku. Prosimy o podanie imienia i nazwiska, nazwy sklepu i adresu pocztowego oraz nazw mediów społecznościowych, jeśli są dostępne. Prawidłowe odpowiedzi zostaną uwzględnione w losowaniu nagród, a zwycięzcy zostaną wybrani losowo.

Jaki typ silnika posiada akumulatorowa ładowarka US Pro Cordless Li?
a. Silnik magnetyczny
b. Silnik obrotowy
c. Silnik przegubowy

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.andis.com

Ogólne warunki handlowe: Konkurs przeznaczony wyłącznie dla fryzjerów z Wielkiej Brytanii. Nagroda nie podlega wymianie. Zwycięzcy muszą być w stanie przyjechać do Baldy's Barbers w Aylesbury, Buckinghamshire w dniu i o godzinie ustalonej po ostatecznej dacie konkursu.